Btn Grup şirketi olan Btn Assistance firması için tıklayınız. btnassistance
Open
X

Organize Sanayi Çalışanımıza Sağlık

Organize Sanayi Çalışanımıza Sağlık

Değerli Sanayicilerimiz ve Sanayi Bölgelerinde Çalışan Dostlarımız,

Ülkemizin ekonomik ve sosyal kalkınmasında büyük öneme sahip olan sanayi bölgelerinin daha kaliteli hizmet sunarak ülkemiz ve geleceğimiz için üretmesi, sanayicilerimiz ve çalışanlarımızın geleceğe ümitle bakan sağlıklı bireyler olması en büyük hedefimizdir.

Bu kapsamda çalışanlarımızı, aileleri ile beraber farklılaştırılmış avantajları ile  kullanabilecekleri Tamamlayıcı Sağlık Sigortası çalışmamızı takdirlerinize sunmaktayız.

ÇALIŞANIMIZA SAĞLIK” Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Projesi, ihtiyacınıza göre iki şekilde düzenlenmiş özel bir sigortadır.

Güneşim Tamamlayıcı Sağlık Sigortası :  250 den fazla SGK Anlaşmalı Özel Hastanede muayene ve yatarak tedavilerde fark ödemeksizin yararlanabileceğiniz ve 60 yaşına kadar sanayicilerimiz ve çalışanları ile ailelerini kapsayan,  poliçe başlangıç tarihinden sonraki sağlık risklerinizi teminat altına alan sigortadır.

 Tüm liste: Güneşim Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

 Medikal Destek  Sağlık Sigortası : Türkiye de başka hiçbir kurumda olmayan ve sizler için özel olarak desteklenen ve sadece Medikal Park Hastanelerinde geçerli olan, 80 yaşına kadar tüm sanayicilerimizi, çalışanları ve ailelerini kapsayan bu sigorta teminatı ise geçmişten süregelen tüm hastalıklarınızla beraber fark ödemeksizin teminat altına alan sigortadır.

 Tüm liste: Medikal Destek Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler
 

Değerli Çalışanımız,

İhtiyaçlarınız doğrultusunda seçim yapabileceğiniz, özel hastane rahatlığını fark ödemeden yaşamanız için Medikal Park Hastanelerinin sigorta kuruluşu olan BTN Sigorta firması ile Organize Sanayi Bölgeleri Başkanlıkları arasında yapılan özel protokolümüzden yararlanmak için aşağıda sizi özel olarak bilgilendirmekle görevli arkadaşlarımıza ulaşabilir, internet adresimizden bilgi alabilir ve bilgilendirilmek için yine internet sitemizden başvurabilirsiniz;

Mustafa Şanverdi           mustafa.sanverdi@btnsigorta.com.tr        0530 510 7669

Cenk Bölükbaşı             cenk.bolukbasi@btnsigorta.com.tr             0530 662 71 93

Serap Teksöz                serap.teksoz@btnsigorta.com.tr                  0530 510 71 49

                                                                                                                      Saygılarımızla,

                                                                                                                      BTN Sigorta