Güncel Kampanyalar

"Sağlığınız Bizde" TSS Ürünümüz Yenilendi!

"Sağlığınız Bizde" TSS Ürünümüz Yenilendi!

Yenilenen Ürünümüz "Sağlığınız Bizde" TSS Ürünümüz ile İlgili Merak Edilenler

Mevcut hastalıkların dahil olduğu, 80 yaşına kadar sigortalanabilme fırsatı sağlayan "Sağlığınız Bizde"  TSS ürünümüz, 4 farklı yenilikle sigortalılarımıza ve sigortalı adaylarına en kaliteli hizmeti vermeye devam ediyor.

Yenilik 1 : Uzman Doktorlarla Online Görüşme İmkanı

Sağlığınız Bizde TSS poliçesi yaptıran tüm sigortalılarımız "Online Görüşme" ek teminatı ile poliçe vadesi içerisinde maksimum 5 sefer olmak üzere, uzman doktorlar ile ONLINE görüşme sağlama fırsatı bulacaklar. Şu an poliçesi devam eden sigortalılarımız bu teminatı ilave ek prim tutarı ile, istedikleri zaman poliçelerine dahil edebileceklerdir.

Yenilik 2 : Covid-19 Teminatı

V Yenilik 2 : Covid-19 Teminatı 
Mevcut hastalıkların da dahil olduğu "Sağlığınız Bizde TSS poliçemizde, artık COVID-19 teminatı da kapsam dahiline alınmıştır. Üstelik şu an devam eden "Sağlığınız Bizde" poliçeniz varsa, Covid-19 teminatınız otomatik olarak poliçe kapsamında olacaktır.

Yenilik 3 : Poliçe Yaş Limitimiz 3 Ay Boyunca "85"

80 yaşa kadar tanzim edilebilen "Sağlığınız Bizde" TSS poliçemizin yaş limiti 3 ay boyunca 85'e çıkartılmıştır.

Yenilik 4 : Evde Tahlil İmkanı

Sigortalılarımız, evde tahlil gerektiği durumlarda önümüzdeki 3 ay boyunca, evde tahlil yaptırma imkanından yararlanabilecek olup, tahlil giderlerinin %50'si poliçe teminatından karşılanacaktır.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Sigortalının şu anda devam eden bir "Sağlığınız Bizde" poliçesi varsa, mevcut poliçesi ile bu hizmetlerden yararlanabilir mi ?

Covid-19 teminatı şu an devam eden poliçelerde otomatik kapsam dahilindedir. 
Devam eden poliçesi bulunan sigortalılar bu teminat için ayrıca bir ödeme yapmayacaklardır. 
Bu teminat dışında, "Evde Tahlil" ve "Online Doktor Görüşmesi" teminatları toplamda 400 TL'lik ek primle poliçeye dahil edilebilmektedir. 
"Sağlığınız Bizde" poliçesini yeni yaptırmak isteyen sigortalı adayları için süreç nasıl ilerlemektedir? 
Yeni poliçe sahibi olmak isteyen sigortalı adaylarımız, "Evde Tahlil / Online Doktor Görüşmesi / Covid-19 teminatlarının bulunduğu yeni poliçemizi 85 yaşa kadar (3 ay boyunca) satın alabilmektedir.

Devlet, Covid-19 vakalarına ücretsiz olarak hizmet verirken bu ürünü özellikli kılan nedir?

Devlet, Covid-19 vakalarını öncelikli olarak devlet hastanelerine yönlendirmekte ve hastaların tedavilerini bu hastanelerde uygulamaktadır. Bu poliçeyi satın alan sigortalılar, olası bir Covid-19 riski durumunda tercih ettikleri bir Medical Park Hastanesinde tedavi süreçlerini başlatabilmektedir. Bu sebeple poliçedeki Covid-19 teminatının en büyük avantajı poliçeye sahip olan sigortalılarımızın, tedavi olacakları hastaneyi kendilerinin belirlemeleridir.

"Online Görüşme" teminatı dahilinde, herhangi bir uzman branş doktoruyla istenildiği zaman görüşme yapabilmek mümkün mü ?

Evet mümkün. Hangi branş olduğu farketmeksizin, tercih edilen bir uzman doktor ile tıbbi her türlü konuda online görüşme sağlanabilmektedir.

Poliçe şartı gereği daha önce 80 yaş üzerinin sigortalanamaması sebebiyle "Sağlığınız Bizde" TSS poliçesi yaptıramamış 83 yaşındaki bir sigortalı adayı, belirtilen yeni teminatları almadan (Online Görüşme-Evde Tahlil- Covid-19) şu anda bu poliçeyi yaptırabilir mi ?

Evet yaptırabilir. Önümüzdeki 3 ay boyunca 80-85 yaş aralığındaki herkes "Sağlığınız Bizde" poliçesine sahip olabilmektedir. Ayrıca yeni ek teminatlar, sigortalı adaylarının isteği doğrultusunda poliçeye dahil edilmektedir.

Covid-19 teminatında herhangi bir bekleme süresi var mıdır?

Söz konusu teminat için, sigorta başlangıç tarihi itibarıyla 14 günlük bekleme süresi bulunmaktadır. 
Bekleme süresinin sona ermesi sonrasında, sigortalının Covid-19 test sonucu "Pozitif" çıksa bile, tüm süreçler teminat dahilinde sayılacaktır.

Covid-19 teminatı kapsamında hangi masraflar karşılanmaktadır?

Teminat kapsamında bulunan masraflar, Covid-19 testi, PCR metodu, hastane yatışı ve gerekli görülen tüm tedavi / komplikasyonlardır. 
Covid-19 teminatının devreye girebilmesi için, test işlemini uzman doktorun gerekli bulması gerekmektedir. Doktorun gerekli bulmayıp, sigortalının kendi isteği doğrultusunda test yaptırmak istemesi halinde teminat devreye girmemektedir.

Online Görüşme, Evde Tahlil ve Covid-19 teminatları hangi Medical Park Hastanelerinde geçmektedir?

"Covid-19" ve "Online Görüşme" teminatları, poliçede bulunan tüm anlaşmalı Medical Park Hastanelerinde geçerlidir. "Evde Tahlil" teminatı ise sadece Medical Park İzmir Hastanesi dışında, diğer tüm anlaşmalı Medical Park Hastanelerinde kapsam dahilindedir.